פאלקון לייזר טאג אקסטרים היא חברה שהוקמה במטרה לאפשר למגוון אוכלוסיות כגון : הנהלות בכירות, עובדים, בני נוער,אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וכוחות ביטחון לחוות את היכולות הלימודיות האדירות של לוחמה בשדה הקרב ללא הסיכונים והפגיעות הטמונים בכך. ובכך לקיים פעילויות גיבוש ימי כיף ומשחקי צוות משולבים בתוכן איכותי.

לפאלקון לייזר אקסטרים שלושה מתחמי לוחמה רחבי ידיים:

 • בקיבץ ניר דויד זירה לחימה בנושא חומה ומגדל

 • WATER TAG ניר דוד ממש כאן בניר דויד בצמוד לנחל האסי המפורסם בנינו בשבילכם זירת water tag בשטח של 2500 מטר.

 • זירת יד לשריון לטרון – הזירה היחידה בעולם הפועלת בלב מוזיאון מורשת פעיל המוקפת בטנקים וגי'פים ומטרתה להנגיש את האתר עבור הדור הצעיר ,תיירים מחו"ל וקבוצות של חברות וחברים.

 • בנוסף צוותי פאלקון ערוכים ומתמחים להגיע לכל מקום בארץ עם כל הציוד הנדרש ולפרוס זירות לוחמה בכול מקום בארץ בחצר הבית למסיבת יום הולדת או בר/בת מצווה , ביער הקרוב ליום גיבוש או אפילו במשרדי החברה.

  פאלקון ערוכים גם לתת לכם את כול החבילה, הפקה מלאה של ימי הולדת, בר/בת מצווה, אירועי חברה ועוד…

  אימון כוחות הביטחון 

  פאלקון היא לא רק אטרקציה הציוד והמתחמים שלנו בנויים עם המון חשיבה וניסיון טאקטי בשטח על מנת להוות בסיס אימונים לכוחות מיוחדים ובמקומות מיוחדים 🙂

  הנבחרת שלנו

  משפחה לא בוחרים אבל צוות כן !!!

  ואנחנו בפאלקון לייזר טאג אקסטרים בוחרים בקפידה אחד אחד כדי שאתם תקבלו את השרות הטוב ביותר והמקצועי ביותר שאפשר

  מנשה פישל

  זקן השבט בן 49 המקים והבעלים המקורי של פאלקון לייזר טאג אקסטרים איש חזון עם המון המון חריצות ונחישות להצליח . מנשה מנהל את סניף חיפה בפועל ומנהל את כל הניהול השוטף בחברה .

  טובל ליפא

  בן 33 בוגר המכללה הקדם צבאית לפיקוד בראלי בחיפה. שירת בתפקידי פיקוד שונים בצבא, סרן במילואים חונך ניווטים . טובל מתמחה בהפקות ימי כיף לחברות ובכתיבת ויצירת תוכן לחברה. טובל מנהל השיווק והפרסום בפאלקון ויהיה מוכן לשמועה לכול רעיון או שיתוף פעולה שתציעו.

  בנג'מין אוסטרילנד

  בן 25 ,דובר שלוש שפות שותף בפאלקון לייזר טאג אקסטרים . עלה לישראל כדי להתגייס לצה"ל בתור חייל בודד משוודיה (כן כן הוא מדבר שוודית ) התגייס ליחידה ללוחמה בטרור שם שימש כמדריך לוחמה והכשרת צוותים בעל ידע עשיר באימון כוחות טאקטים ,שימוש במגוון כלי נשק .ויכולות לחימה במגוון מתארים. מדריך מעולה ואחראי בפאלקון על צוותי השטח תחזוקה שוטפת של הנשקים כדי שלכם תהייה חווית משחק משוגעת וכתיבת מערכי אימון ליחידות מיוחדות.

  מנדי מרקוביץ

  בן 23 הגיע אלינו ישירות מהצבא שירת בפלוגה החרדית ברימון גבעתי בתור מפקד צוות . מנדי מנהל את אתר יש לשיריון לטרון ואת מחלקת השטח של פאלקון וצפויי לו עוד עתיד רחוק בחברה , מנדי הוא הדוגמה המושלמת למדריך חרוץ שהתחיל מלמטה ומטפס בסולם הניהול .... בנוסף מנדי בחיים אבל בחיים לא יפספס אימון בחדר כושר .

  אורלי עובדיה

  הגיל שמור במערכת :-) אבל אורלי שלנו היא אמנם מנהלת לכוחות אבל בפועל מנהלת את כולנו היא הקול הנעים עם מבטא הדרום אמריקאי שתשמעו כשתתקשר ובגדול בלעדיה שום דבר לא יעבוד

  הנבחרת שלנו

  וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
  חדש ומגניב!
  פעילות ניידת
  עד אליכם